Dieta oczyszczająca jednodniowa

glodowkaKażdy kto decyduje się na dietę jednodniową musi mieć w świadomości fakt, iż takie działanie nie zastąpi zdrowego odżywiania, a tym bardziej aktywności fizycznej, która przydałaby się niejednemu. Propozycja diety oczyszczającej jednodniowej jest jednak doskonałym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Decydując się na tę dietę, warto powtarzać ją co 5 góra 7 dni.

Dieta oczyszczająca organizm jednodniowa

Osoba, która stosuje dietę jednodniową czuje się lekko, ma dobre samopoczucie, zyskuje komfort psychiczny, ma duże szanse do powrócenia do dobrej formy. Co więcej, dana osoba może również tym sposobem oczyścić organizm i pozbyć się kalorii po świątecznym objedzeniu. To główne powody, dla których wiele osób decyduje się na ten krok.

Suplement, który może cię zainteresować: Odtruwanie organizmu z toksyn

Dieta jednodniowa oczyszczająca

Dieta jednodniowa jest bardzo prosta w zastosowaniu. Polega przede wszystkim na spożywaniu posiłków 5 razy dziennie, a w tym są to 3 główne posiłki i 2 razy przekąski. Oczywiście nie można zapominać o piciu dużych ilości wody.

Dieta oczyszczająca jelita ze złogów

Jedną z diet oczyszczających jednodniowych jest ananasowa. Ananas zawiera przede wszystkim bronelinę, który przyczynia się do rozkładu białka, a także wpływa na szybsze trawienie oraz wchłanianie tłuszczu. Ważne jest tylko, aby nie wykorzystywać do tego celu ananasów z puszki, albo ze słoika. W grę wchodzi wyłącznie ananas świeży. Dokonując wyboru ananasa, należy spojrzeć na jego łuski. Z reguły jest tak, że im bardziej są czerwone, tym lepszy jest owoc.

Z tej samej kategorii: Dieta montignaca zasady

Dieta oczyszczająca przepisy

Przygotowanie diety ananasowej jest bardzo proste. Na śniadanie można przygotować sobie smaczny twarożek ananasowy. Wystarczy pokroić ananasa, włożyć go do chudego twarogu z odrobiną soku z limonki. Jeżeli chodzi o obiad, warto zrobić sałatkę z ananasa i chili. Przepisów w internecie nie brakuje. Carpaccio z ananasa na kolację to kolejny doskonały wybór.

Z innej kategorii: Produkty które spalają tłuszcz

Taka dieta oczyszczająca jednodniowa jest dobra dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Jest bezpieczna dla organizmu. Jest również zdrowa. Nie można jednak mieć w stosunku do niej zbyt wygórowanych oczekiwań, bo cudów nie czyni.

Jeden komentarz do “Dieta oczyszczająca jednodniowa

  • 6 sierpnia 2015 o 13:55
    Bezpośredni odnośnik

    Wydaje mi się, że jeden dzień na oczyszczenie organizmu to zbyt mało aby pozbyć się tych wszystkich zalegających toksyn i metabolitów w naszych organizmach. No ale zawsze warto jest spróbować rożnych sposobów. Taki jednodniowy detoks raz na tydzień może i też jest skuteczny. Natomiast ja swój detoks przeprowadzam każdego dnia bo przecież toksyny są wszechobecne. Otóż w celu oczyszczenia organizmu piję rano i wieczorem po 6 g błonnika. Pierwsze efekty szybko mnie zaskoczyły. Czuje się teraz o niebo lepiej niż kiedyś. Polecam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *