Ananas a sperma

fresh pineapple fruitsMęskie nasienie może mieć różny smak w zależności od stosowanej diety oraz np. przyjmowanych leków. Najpopularniejszą metodą na poprawę smaku spermy jest spożywanie owoców, w tym ananasów, które jak potwierdzają liczne kobiety naprawdę działają i powodują, że nasienie smakuje znacznie lepiej.

Jak zmienić smak spermy

Tryb życia, dieta oraz inne czynniki wpływają nie tylko na smak, ale także ilość oraz konsystencję nasienia. Jeżeli chcesz, aby Twoja kobieta z przyjemnością obdarzała Cię czułością sprawdź, co jeść, aby poprawić smak spermy i tym samym uprzyjemnić seks oralny.

Z tej samej kategorii temat: Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty

Jak zmienić smak spermy

Najpopularniejszym sposobem na zmianę smaku spermy jest spożywanie świeżych ananasów lub picie soku ananasowego. Dlaczego ananas zmienia smak nasienia? Dzieje się tak z powodu dużej zawartości cukru owocowego, czyli fruktozy. Dodatkowo ananasy posiadają szereg cennych witamin i minerałów, które pomagają wzmocnić męski organizm.

Jaki jest smak spermy, zapach czy konsystencja świadczą o stanie zdrowia mężczyzny. Warto pamiętać, że gorzka lub kwaśna sperma oraz jej nieprzyjemna np. rybia woń mogą znacznie wpłynąć na jakość współżycia i zniechęcić partnerkę do seksu oralnego. Planując upojne chwile we dwoje najlepiej przez kilka dni z rzędu spożywać ananasy lub sok z tych owoców. Wystarczy dwie szklanki dziennie, aby nasienie nabrało przyjemnego słodkiego aromatu. Okazjonalne zjedzenie ananasa np. na chwilę przed stosunkiem oralnym niestety na niewiele się przyda i nie przyniesie oczekiwanego efektu.


Jak polepszyc smak spermy

Wiele napojów oraz pokarmów może w korzystny lub niekorzystny sposób wpływać na smak i zapach nasienia. Jeżeli chcesz, aby Twoja partnerka czerpała przyjemność z seksu oralnego powinieneś unikać częstego spożywania alkoholu, napojów typu cola oraz kawy – powodują, że sperma nabiera nieprzyjemnego gorzkiego smaku. Niekorzystnie na smak nasienia działają także ciężkostrawne potrawy, mięso, zwłaszcza smażone oraz niektóre leki – sperma wówczas staje się kwaśna i nabiera ostrego i nieprzyjemnego zapachu.

Warto zapoznać się z tematem: Niski poziom testosteronu u mężczyzn objawy

Brzydki zapach spermy

W sposób korzystny na smak i zapach spermy, oprócz ananasów, wpływają także inne słodkie owoce np. morele, brzoskwinie i nektarynki, soki owocowe i warzywne, zwłaszcza z dodatkiem selera naciowego i słodycze, ale tutaj warto uważać, gdyż spożywane w nadmiarze mogą znacznie pogorszyć wygląd i spowodować nadmierne przybieranie na wadze, co wiąże się z ryzykiem wystąpienia problemów ze wzwodem.

3 komentarze do “Ananas a sperma

 • 25 marca 2017 o 22:11
  Bezpośredni odnośnik

  Byłam sceptyczna do tego że ananas zmienia smak spermy ale na prawdę jest o wiele lepsza, nie wiem jak to działa ale teoria jest prawdziwa.

  Odpowiedz
 • 10 maja 2017 o 08:11
  Bezpośredni odnośnik

  Czytałam, że smak spermy można zmienić stosując mirakulinę – tj Synsepal słodki, który zmienia smak z kwaśnego na słodki.

  Odpowiedz
 • 13 sierpnia 2020 o 19:27
  Bezpośredni odnośnik

  Tak to działa, próbowałam, mieliśmy cudowny stosunek z moim partnerem, a ja dzięki ananasowi sprawiłam, że mój ukochany był w raju ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *