iBright sposób na wybielenie zębów

ibright

Jak mieć białe zęby? Marzysz o pięknych i białych zębach? Chcesz zachwycać zadbanym i urzekającym uśmiechem? Wypróbuj iBright – jedyny preparat wybielający zęby, który zapewnia długotrwały a przede wszystkim trwały efekt rozjaśniający na całej powierzchni zębów.


baner-najnizsza-cena

Czym najlepiej wybielić zęby

Piękny uśmiech decyduje o naszej pewności siebie i pozwala wyjść z niejednej opresji. Co zrobić, kiedy nasze zęby szpecą plamy po kawie, herbacie czy nikotynie?

W tym przypadku najczęściej zaczynamy stosować pasty wybielające, które niestety nie przynoszą pożądanego efektu i nie są w stanie poradzić sobie z przebarwieniami oraz genetycznie ciemniejszą barwą naszych zębów, przez co wyrzucamy pieniądze w błoto i dodatkowo narażamy się na uszkodzenia szkliwa zębów spowodowane substancjami ściernymi zawartymi w pastach oraz zapaleniem i podrażnieniem dziąseł.


Czy wybielanie zębów jest szkodliwe?

Preparat został opracowany dla wszystkich osób chcących zachwycać białym uśmiechem za niewielkie pieniądze. Kuracja jest równie skuteczna, jak profesjonalny zabieg wybielający w gabinecie stomatologicznym, jednak jej koszt jest sporo niższy, co pozwala cieszyć się bielą zębów bez względu na stan naszego portfela. A co najważniejsze nie jest w  żaden sposób szkodliwa dla zębów.

przykłady-wybielania-zębów

iBright jako jedyny działa na wielu płaszczyznach i pozwala nie tylko wybielić zęby, ale także chroni je przed próchnicą i wzmacnia dziąsła będące jednym z najbardziej problematycznych obszarów podczas higieny jamy ustnej.

Składniki Preparatu:

W skład preparatu wchodzą składniki powodujące usuwanie osadów i przebarwień pochodzących z pożywienia i napojów, związki wzmacniające szkliwo zębów oraz chroniące je przed próchnicą, związki aktywnie działające na dziąsła i zapobiegające ich opadaniu, jak również substancje łagodzące nadwrażliwość zębów spowodowaną np. odsłaniającymi się szyjkami zębowymi.

Preparat zawiera takie składniki jak:

  • Nadtlenek karbamidu, skutecznie i trwale usuwa wszelkie przebarwienia oraz kamień na zębny, dodatkowo wybiela je oraz zapewnia im zdrowy jaśniejszy odcień.
  • Fluorofosforan sodu, wzmacnia szkliwo zębów oraz wpływa na ich naturalny wygląd pozbawiony przebarwień
  • Azotan Potasu działa kojącą na dziąsła oraz szkliwo zębów a także zmniejszając ich nadwrażliwość na zimno oraz gorąco co poprawia komfort.
  • Gliceryna i Sorbitol działają przede wszystkim na dziąsła, wzmacniając je co widoczne jest u osób, którym podczas szczotkowania zębów krwawią dziąsła.

Wysoce skuteczna receptura pozwala trwale i szybko cieszyć się białym uśmiechem, a pierwsze efekty stosowania preparatu możemy zauważyć już po 5 dniach kuracji, co nie jest spotykane podczas używania zwykłej pasty wybielającej lub działających tylko na niewielkiej powierzchni zębów innych preparatów dostępnych w sklepach

Skuteczność działania oferowanego preparatu potwierdzają stomatolodzy, dlatego nie trać więcej czasu i pieniędzy na stosowanie domowych metod zapewniających bielsze zęby oraz kupowanie nieskutecznych środków – przetestuj iBright i przekonaj się, że naprawdę działa!

JoannaAdamCo zrobić żeby mieć białe zęby

Jako najskuteczniejszy preparat obecnie na rynku jest on rekomendowany przez większość stomatologów jako jedna z najtrwalszych metod na skuteczne wybielanie zębów, uzyskany efekt utrzymuje się do kilku lat a dodatkowo twoje zęby będą zabezpieczone przed próchnicą.


Dzięki iBright szybko, tanio i skutecznie wybielisz zęby, usuniesz przebarwienia oraz rozjaśnisz naturalnie żółty kolor uzębienia bez obaw o jakiekolwiek skutki uboczne zabiegów – preparat został wnikliwie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa stosowania oraz przeszedł liczne badania skuteczności.

Jeżeli szukasz informacji ile kosztuje wybielanie zębów to w zależności od gabinetu będzie to koszt około 2 do nawet 3 tysięcy złotych w zależności od miasta. Już nie musisz wydawać kilku tysięcy złotych na wizyty w gabinecie stomatologicznym – iBright pozwoli Ci w domowym zaciszu wybielić zęby za ułamek tej ceny.

Cena oryginalnego zestawu iBright to jedynie 170 zł i jako jedyny wystarcza na przeprowadzenie miesięcznej kuracji wybielającej zęby.


Pudełko zawiera

  • Silikonową nakładkę na zęby, która zapewnia rozprowadzenie preparatu na całej ich powierzchni
  • Wzornik odcieni bieli – pozwala na bieżąco śledzić efekty wybielania
  • Spray z zestawu wstępnie przygotowuje szkliwo do wybielania – 5 ml
  • Pięć chusteczek z aktywnym fluorem
  • Aktywny żel wybielający – 15 ml
  • 5-watową lampę UV

Wybielanie zębów najlepsza metoda

 Zapamiętaj że oferowany przez nas preparat jest to obecnie najlepszym środkiem na rynku, posiadającym najmocniejsze dozwolone stężenie Nadtlenku karbamidu, dlatego jeżeli chcesz mieć bielsze zęby przed długi czas po zastosowaniu wybielania to zamów oryginalny a będziesz zawsze szeroko się uśmiechać chwaląc się dużo bielszymi zębami niż [przed zastosowaniem preparatu.