Trioxil coś na trądzik

TRIOXILNiedoskonałości cery negatywnie wpływają na nasze życie towarzyskie i powodują liczne kompleksy. Pryszcze i trądzik obniżają poczucie własnej wartości oraz mogą znacząco odbić się na naszym stanie emocjonalnym, dlatego nie warto czekać, aż problem przeminie wraz z dojrzewaniem lub sam się rozwiąże. W skutecznym usuwaniu trądziku pomoże zastosowanie żelu Trioxil, które pozwala szybko zwalczyć przyczyny powstawania niedoskonałości, poprawia wygląd i stan skóry oraz chroni przed powstawaniem nowych pryszczy.

Jest też lek o nazwie Trioxal, są to tabletki na receptę, ale opiszemy go innym razem.

Leki na trądzik różowaty

Obserwując stany zapalne skóry oraz walcząc z ciągle pojawiającymi się pryszczami w pierwszej kolejności sięgamy po działające powierzchniowo preparaty przeciwtrądzikowe w postaci żeli, maści, kremów oraz preparatów myjących. Do tej grupy leków na trądzik należy żel Trioxil, który możemy kupić bez recepty.

derm

Najlepsze leki na trądzik

Preparat zawiera naturalny skład, w którym znajdziemy słynące z właściwości regulujących wydzielanie sebum, działania antybakteryjnego oraz łagodzącego podrażnienia wyciągi roślinne. Stosowanie żelu pozwala poprawić wygląd naszej cery, powoduje szybsze znikanie pryszczy oraz chroni przed powodującymi ropne krosty zakażeniami bakteryjnymi.

W skład żelu wchodzą m.in.:

 • Bisazulen – substancja o działaniu bakteriobójczym
 • Naturalne oleje roślinne, które regulują funkcje skóry i dbają o jej właściwe nawilżenie
 • Wyciąg z arniki, który wykazuje działanie regulujące pracę gruczołów łojowych
 • Wyciąg z oczaru wirgilińskiego – działa ściągająco i łagodzi podrażnienia

Trioxil pozwala na leczenie trądziku o rożnym nasileniu oraz podłożu. Jego skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania potwierdzają badania kliniczne. Preparat nie powoduje skutków ubocznych m.in. nie wpływa na nadmierne złuszczanie się naskórka.

Przyczyny powstawania trądziku – Trądzik może pojawić się w każdym wieku, choć najczęściej dotyczy osób młodych i wchodzących w okres dojrzewania. Jednym z najczęstszych czynników, które pogarszają wygląd naszej skóry i przyczyniają się do powstawania pryszczy są zmiany hormonalne, które zaburzają wydzielanie sebum, powodują zatykanie się porów skóry oraz sprzyjają jej przetłuszczaniu.

Trądzik przyczyny

Trądzik może pojawić się także podczas stosowania diety bogatej w tłuszcze i cukry proste; powstawaniu pryszczy sprzyja także stosowanie niewłaściwych kosmetyków, które nie są dobrane do typu naszej cery, stres, palenie tytoniu oraz brak witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Przyczyny trądziku u dorosłych

Największym „grzechem” osób, u których pojawił się trądzik jest samodzielne wyciskanie pryszczy, które prowadzi do rozprzestrzeniania się zmian skórnych oraz zakażeń bakteryjnych sprzyjających rozwojowi ropnych wykwitów oraz czyraków. Ropne zakażenia pryszczy powodują nie tylko dyskomfort psychiczny, ale także sprzyjają powstawaniu blizn, które bardzo trudno usunąć domowymi metodami.

Trądzik młodzieńczy leczenie

dzikPreparat pozwala ograniczyć namnażanie się bakterii na naszej skórze, regeneruje oraz wzmacnia jej powierzchnię, a także skutecznie chroni przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Zawartość naturalnych składników pozwala leczyć trądzik w mniej inwazyjny i szkodliwy dla zdrowia sposób, jak np. w przypadku stosowania antybiotyków lub maści z retinolem.

Trioxil opinie

Osoby stosujące żel nie zawsze były zadowolone z efektów jego działania. Znacznie lepiej w rankingach skuteczności, które zostały potwierdzone badaniami klinicznymi wypadł lek o nazwie Derminax, który pozwala kompleksowo wpłynąć na stan skóry i szybko uwalnia od szpecących wygląd cery pryszczy.

W leczeniu trądziku stosuje się różne preparaty, które są mniej lub bardziej szkodliwe dla naszego zdrowia. Dobór odpowiedniej terapii jest szczególnie ważny u młodzieży w okresie dojrzewania, dlatego szukając skutecznego i bezpiecznego dla zdrowia leku warto kierować się wskazaniami dermatologów, którzy polecają właśnie Derminax, jako skuteczny lek na pryszcze.

Stosowanie: Żel należy wieczorem wmasować w oczyszczoną skórę omijając okolice oczu i ust.
Jedno opakowanie żelu Trioxil o pojemności 30 ml kosztuje 271 zł.

Jeden komentarz do “Trioxil coś na trądzik

 • 6 czerwca 2017 o 20:18
  Bezpośredni odnośnik

  Może i trioxil jest skutecznym lekiem, ale moim zdaniem to zależy od tego jaki rodzaj trądziku macie, Ja brałem trioxil i okazało się że u mnie nie był w ogóle skuteczny bo moje krosty pojawiały się głównie po kontakcie z moim potem, czyli po jakichś intensywnych ćwiczeniach

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *