Lek na trądzik Axotret

Lek na trądzik Axotret – trądzik to bardzo częsty problem skórny dotyczący nastolatków. Nieskutecznie leczony może doprowadzić do powikłań, blizn lub problemów ze skórą już w życiu dorosłym. Dostępnych środków farmaceutycznych przeznaczonych do leczenia trądziku jest bardzo dużo, jednak jak wybrać ten odpowiedni?

Axotret opinie

Axotret to innowacyjny lek w leczeniu trądziku. Hamuje on aktywność gruczołów łojowych oraz zmniejsza ich wielkość, co wpływa na znaczne poprawienie wyglądu skóry oraz w efekcie ostatecznym – całkowicie leczy z trądziku. Lek stosuje się w przypadkach występowania trądziku grudkowego, skupionego oraz trądziku z ryzykiem wystąpienia trwałych blizn.

Zobacz również: Trychoxin opinie forum

Axotret opinie lekarzy

Leku Axotret nie należy stosować w przypadku niewydolności wątroby, nadwrażliwości na orzeszki ziemne oraz soję, przy znacznie zwiększonej ilości lipidów we krwi oraz u kobiet planujących ciążę lub karmiących piersią, gdyż izotretynoina może powodować działania niepożądane zarówno u dziecka, jak i matki.

Może cię zainteresować temat: Czym leczyć trądzik różowaty  

Stosując lek na trądzik Axotret, należy zachować szczególną ostrożność podczas prowadzenia pojazdów, gdyż stosowanie go może wpłynąć na osłabienie widzenia. Główną zaletą tej terapii jest pozbycie się trądziku niemal w stu procentach, jednak jak każdy lek posiada on również działania niepożądane.

Leczenie trądziku izotretynoina

Axotert może powodować senność, występowanie objawów depresji, agresję, lęki, zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi, bóle głowy, krwotoki z nosa, krwiomocz, suchość błon śluzowych oraz łysienie. Axotert to jeden z najbezpieczniejszych farmaceutyków dostępnych na rynku, którego działania niepożądane występują w niewielu przypadkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *