Jak skutecznie wybielić zęby

wybielJak wybielić zęby domowymi sposobami? Marzysz o idealnie białych zębach? Chcesz wyglądać atrakcyjnie i cieszyć się zadbanym uśmiechem? Sprawdź, jak szybko wybielić zęby bez konieczności długiego czekania w kolejce do stomatologa oraz wydawania majątku na profesjonalne wybielanie w gabinecie dentystycznym.

Produkty do wybielania zębów

Dlaczego mimo intensywnej pielęgnacji i codziennego czyszczenia nasze zęby szpecą plamy i przebarwienia? Czy żółte zęby można widocznie wybielić? Problem ciemnej barwy zębów oraz pojawiających się na nich plam ma przede wszystkim związek z codziennie spożywaną kawą, herbatą, wypijanymi sokami oraz innymi napojami i produktami, które stanowią podstawę naszego menu.

Zmieniające barwę zębów osady szpecą nasz uśmiech i są przyczyną gorszego samopoczucia oraz mniejszej pewności siebie. Jak szybko je usunąć?

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Jak naturalnie wybielić zęby? Szukając tanich i bezpiecznych dla naszych zębów kuracji wybielających najlepiej od razu zrezygnować z metod, które niszczą szkliwo oraz powodują podrażnienia dziąseł. Kuracje polegające na m.in. czyszczeniu zębów sokiem z cytryny, sodą oczyszczoną lub grubą solą mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Stosowanie zbyt często tych znanych od wielu lat metod usuwania osadów nazębnych może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń szkliwa oraz sprzyjać powstawaniu próchnicy.

Żele do wybielania zębów

Nasze babcie polecają wybielanie zębów wodą utlenioną, jednak i ten sposób może powodować skutki uboczne. Woda utleniona, mimo, iż niszczy bakterie, rozpuszcza osady oraz łagodzi zapalenie dziąseł może także powodować podrażnienia i nie jest w stanie usunąć wszystkich przebarwień, przez co możemy uzyskać bardzo nierówny efekt wybielania.


Najlepsza pasta wybielająca zęby

ibrightBieli zębów nie przywróci także stosowanie zwykłej pasty do zębów. Czym, więc widocznie rozjaśnić zęby i przywrócić im naturalną biel? Środki wybielające zęby

Może cie zaciekawić temat: Jak mniej jeść

Zestaw do wybielania zębów

Chcąc wybielić zęby w domu możemy skorzystać z:

  • Specjalistycznych past wybielających
  • Żeli i pasków wybielających

Pasty do zębów wybielające

Profesjonalnych zabiegów w gabinecie stomatologicznym, które niestety sporo kosztują – Efekt końcowy po zastosowaniu domowych kuracji wybielających może być różny, w zależności m.in. od jakości konkretnego preparatu. Badania konsumenckie przeprowadzone wśród osób kupujących preparaty wybielające wykazały, że największą skutecznością odznacza się preparat iBright, który delikatnie i równomiernie wybiela zęby oraz zapewnia długotrwały efekt naturalnie białego uśmiechu, który nic nie różni się od efektu profesjonalnego wybielania w gabinecie stomatologicznym.

Przeczytaj także: Co to są Węglowodany

Ile kosztuje wybielenie zębów? Wybielanie w gabinecie stomatologicznym to koszt min 500 zł, natomiast skuteczne preparaty do wybielani zębów można zakupić już od 180 zł.

Jeden komentarz do “Jak skutecznie wybielić zęby

  • 4 maja 2017 o 20:30
    Bezpośredni odnośnik

    Polecam, zamówiłam ten ibright podchodząc nieco sceptycznie, ale faktycznie widać dużą różnice zdecydowanie warto.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *