Co zrobić żeby mieć ładne włosy

Jak zadbac o włosy? Od zawsze marzy109336854sz o długich i pięknych włosach ? Możesz spełnić to marzenie jak każde inne, wystarczy odrobina chęci i cierpliwości . Znajdziesz tu kilka sprawdzonych pomysłów by sobie pomóc.

Jak czesać długie włosy 

Włosy gęste i długie to coś co chciałaby mieć niemalże każda kobieta. Niestety czasem aby osiągnąć cel trzeba czekać miesiące, a nawet lata. Nie wszyscy jednak robią coś w kierunku tym aby to osiągnąć. Czas to zmienić. Tempo w jakim rosną nam włosy są kwestią całkiem indywidualną i genetyczną, są jednak sposoby, które pomogą Ci nico to przyspieszyć.

Z INNEJ KATEGORII: Fryzury dla otyłych

Co zrobić żeby mieć piękne włosy

Postaraj się pomóc temu by Twoje włosy szybciej uzyskały oczekiwany efekt. Na pewno pomoże Ci w tym zmiana obecnego stylu życia, spróbuj zminimalizować czynniki, które powodują w Twoim życiu stres – to naprawdę ma wpływ.

Z TEJ SAMEJ KATEGORII: Co na rozdwajające się paznokcie

Co zrobić by mieć piękne włosy i jak przyspieszyć tempo zrostu włosów :
  1. Podcinaj włosy uwierz mi, że to nie paradoks. Rzadko podcinane włosy są bardziej podatne na łamliwość i kruszenie się. Nikt nie mówi tu o podcinaniu co miesiąc, ale chociaż raz na 4 miesiące postaraj się skrócić je o 2-3 cm.
  2. Zmień styl odżywiania się – Dieta, którą stosujemy w naszym życiu ma ogromny wpływodzywka-do-wlosow-jantarw na funkcjonowanie naszego organizmu – na włosy również. Staraj się wzbogacać ją o wątróbkę otręby pszenne, sery, pestki słonecznika, grzyby, mięso kurczaka ,pomarańcze, awokado, jajka i ciemny ryż. Te produkty pomogą w dojściu do celu.

Coś na szybszy porost włosów

  1. Zaopatrz swoją kuchnię w suplementy – Zakup w aptece , bądź drogerii suplementy wspomagające wzrost paznokci, włosów i skóry.
  2. Stosuj wcierki – Przy stosowaniu wcierek, od razu może zrobić masaż skóry głowy. Popularną i przeze mnie bardzo polecaną jest wcierka Jantar.

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ TAKŻE Z TEMATEM:Jak powiększyć biust metody naturalne

Stosuj ją regularnie przez 6 miesięcy, a na pewno będziesz zadowolona z efektu. Ja czekałam na widoczne włoski bardzo długo, teraz jest mnóstwo nowych, które rosną i niedługo dorównają tym długim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *