Forskolin tabletki opinie

forskolin tabletki opinieWyciąg z pokrzywy indyjskiej – w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej warto sięgać po suplementy, które bazują na substancjach czerpanych z natury. Są one nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla zdrowia. Tabletki Forskolin zawierają naturalny wyciąg z pokrzywy indyjskiej, który od setek lat służy do leczenia układu krążenia, moczowego i oddechowego. Badania wykazały, że Forskolin działa dobrze również na odchudzanie i jest skuteczny jako spalacz tłuszczu.

Co to jest Forskolin?

Forskolina to najważniejsza substancja czynna znajdująca się w wyciągu z pokrzywy indyjskiej. Oddziałuje ona na produkcję enzymu AC, który powiązany jest z błonami komórkowymi. Stymuluje też inne enzymy, które inicjują proces utraty tłuszczu i regulują wzrost masy mięśniowej. Tabletki Forskolin sprawiają, że z komórek uwalniane są kwasy tłuszczowe, a organizm pozyskuje z tychże kwasów energię. Dzięki temu szybciej możemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Może cię również zainteresować: Ranking tabletek odchudzających

Forskolin efekty

Badania nad skutecznością pokrzywy indyjskiej są prowadzone od 1974 roku. Wykazały one, że forskolina ma widoczny udział w procesie odchudzania. Ogranicza syntezę tłuszczów w komórkach, redukuje tkankę tłuszczową oraz pobudza proces termogenezy. Stymuluje też proces lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu w komórkach tłuszczowych. Forskolin przekształca kwas adenozynotrójfosforowy w CAMP, który odpowiada właśnie za rozpad tłuszczu na poziomie komórkowym.

Forskolin tabletki opinie

Tabletki Forskolin są szczególnie polecane osobom otyłym. Jak zapewnia producent, jest to preparat całkowicie bezpieczny. Przykładem świetnej jakości suplementu z pokrzywą indyjską są tabletki Forskolin Diet. Inne polecane preparaty z pokrzywy indyjskiej to Forskolina PharmoVit oraz PURE Forskolin-95. W połączeniu z dietą i treningiem tabletki Forskolin skutecznie wspomagają spalanie tłuszczu i są pomocne w utracie zbędnych kilogramów.

Jeden komentarz do “Forskolin tabletki opinie

  • 4 czerwca 2017 o 21:03
    Bezpośredni odnośnik

    Nie warto stosować, w opisie ładnie pięknie, zaraz schudniecie a w rzeczywistości waga jak stała tak stoi. Pokrzywa na pewno ma bez wątpienia pozytywny wpływ na zdrowie ale z odchudzaniem ma nie wiele wspólnego

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *