Tabletki piperyna

tabletki piperynaOdchudzanie to złożony proces. Wymaga dużo samozaparcia, a także odpowiednio przygotowanej strategii. Nie zawsze wystarcza sama zdrowa dieta i duża dawka ruchu. Niekiedy waga stoi w miejscu lub kilogramy spadają w bardzo powolnym tempie. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z naturalnych preparatów wspomagających odchudzanie. Suplementem o udowodnionym naukowo działaniu odchudzającym są tabletki z piperyną.

Co to jest piperyna?

Piperyna to alkaloid, który jest składnikiem pieprzu. To właśnie ona odpowiada za jego wyrazisty, ostry smak. Jednak nadawanie aromatu to nie jedyne zadanie piperyny. Ma ona też liczne właściwości lecznicze. Udowodnione zostały jej właściwości odchudzające, a ponadto substancja ta pobudza przemianę materii, oczyszcza organizm oraz redukuje problemy trawienne. Nie mówiąc już o tym, że ma właściwości przeciwnowotworowe i antybakteryjne, a także może wspierać leczenie bielactwa.

Działanie piperyny

Właściwości lecznicze tego niezwykłego składnika pieprzu wykorzystywano już w starożytności. Piperyna pobudza i nasila proces termogenezy, podczas którego spalane są kalorie, a także proces lipolizy, gdy spalana jest tkanka tłuszczowa. Badania wykazały również duże prawdopodobieństwo, że piperyna blokuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych.

tabletki piperynaPiperyna skutki uboczne

Piperyna to w pełni naturalna substancja, dlatego jej stosowanie jest bezpieczne i pozbawione skutków ubocznych. Bezpieczeństwo jej przyjmowania zostało potwierdzone w wielu badaniach klinicznych. Oczywiście tabletki z piperyną powinny być przyjmowane regularnie, w dawkach określonych przez producenta. Warto zaznaczyć, że można je bez obaw przyjmować przez długi czas, zwłaszcza jeśli walczymy z dużą nadwagą. Jeśli zażywamy jednocześnie jakieś leki, skonsultujmy stosowanie i dawkowanie piperyny z lekarzem.

Warto się zapoznać: Skuteczne środki odchudzające

Tabletki Piperyna Forte

Jednym z najchętniej kupowanych suplementów z piperyną są tabletki Piperyna Forte. Zawierają one aż 95% czystej piperyny. To obecnie najwyższe stężenie tej substancji w preparatach dostępnych na rynku. Stosowanie tabletek Piperyna Forte powoduje zwiększony metabolizm tłuszczów i szybszą redukcję tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że stosując preparat po prostu chudniemy. Producent informuje o 4-6 kilogramach utraty wagi w krótkim czasie. Innym przykładem preparatu ze stężeniem substancji czynnej 95% jest Aliness Piperyna lub Piperyna Kenayag.

Może cię również zainteresować: Czeskie tabletki na odchudzanie

Pamiętajmy, aby kupując dostępne na rynku tabletki z piperyną, wybierać sprawdzonych i renomowanych producentów. Zwracajmy uwagę na zawartość substancji czynnej w produkcie. Im większa zawartość procentowa piperyny, tym skuteczniejsze wspomaganie odchudzania. Nie zapominajmy też, że najlepszy efekt da połączenie przyjmowania tabletek ze zdrową dietą i uprawianiem sportu.

Jeden komentarz do “Tabletki piperyna

  • 4 lipca 2017 o 19:48
    Bezpośredni odnośnik

    Nie ma co oczekiwać cudów, sama piperyna nie daje zupełnie nic, chyba że jest to dodatek do diety inny suplementów i ćwiczeń wtedy jak najbardziej tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *