Dieta Cambridge efekty

Dieta CambridgeHistoria diety Cambridge sięga lat 60- tych XX wieku, kiedy to doktor Alan Howard rozpoczął badania nad skutecznymi metodami odchudzania. Najważniejszą cechą tej diety jest brak konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków, w czasie odchudzania stosujemy specjalnie przygotowane produkty żywnościowe, które pozwalają nam zrzucić zbędne kilogramy i zapewniają właściwą ilość niezbędnych składników odżywczych.

Dieta cambridge sklep

Chcąc szybko pozbyć się zbędnych kilogramów musimy bardzo restrykcyjnie przestrzegać założeń diety, które przewidują spożywanie niskoenergetycznych posiłków, których głównym składnikiem jest białko. Dla kobiet przewidziano 3 posiłki dziennie, mężczyźni powinni oprzeć dietę Cambridge na spożywaniu 4 dziennych porcji. Stosowanie diety polega na stałej współpracy ze specjalistami i pozwala na zrzucenie ok. 10 kg w ciągu 3 tygodni.

Dietę Cambridge stosuje się w dwóch cyklach- 3 tygodnie spożywania produktów Cambridge oraz 2 tygodnie diety mieszanej polegającej na stopniowym wprowadzaniu tradycyjnych dań.

Diety Cambridge Opinie

Podczas odchudzania tą metodą mamy do dyspozycji specjalnie opracowane produkty żywnościowe w postaci sproszkowanych zup, koktajli oraz batonów. Wszystkie produkty posiadają różnorodne smaki, dzięki czemu przypadną do gustu szerokiego grona odbiorców. Podczas stosowania diety należy pić duże ilości wody, bezwzględnie należy zrezygnować z napojów gazowanych, soków, kawy oraz napojów wyskokowych. Podstawą osiągnięcia zadowalających efektów jest rezygnacja z podjadania pomiędzy kolejnymi porcjami niskokalorycznych dań Cambridge.

Dieta cambridge jadłospis

dietacmbrige

Dieta Cambridge ze względu na bardzo dobry efekt końcowy może być stosowana u osób ze znaczna nadwagą bez obawy o pogorszenie stanu zdrowia oraz niedobory składników odżywczych. Jak w przypadku innych kuracji odchudzających nie powinniśmy decydować się na jej stosowanie w okresie dojrzewania, ciąży i karmienia piersią. Terapię odchudzającą musimy koniecznie skonsultować z lekarzem, jeżeli cierpimy na choroby przewlekłe np. cukrzycę, alergię pokarmową lub depresję.

2 komentarze do “Dieta Cambridge efekty

  • 25 września 2018 o 20:47
    Bezpośredni odnośnik

    Ważne jest, żeby chudnąć sukcesywnie, bo nie muszą być to jakieś duże ilości od razu – a wręcz nie jest to zalecane. Ja jak na razie jestem w ciąży, więc nie w głowie mi żadne diety, ale moja siostra bardzo sobie chwali dietę cambridge i dobrze się po niej czuje. Ja pomyślę o niej dopiero po urodzeniu i odchowaniu dzidziusia ;))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *