Czy rozmiar penisa ma znaczenie

prawidlowe-mierzenie-penisaJaki powinien być penis idealny? Czy wielkość ma znaczenie i wpływa na jakość stosunku? Odpowiedz na te pytania chciało by znać naprawdę wielu facetów, a odpowiedź na nie jest jedna – cokolwiek mówią wasze partnerki – wielkość jak i grubość penisa naprawdę przekłada się na to, jacy jesteście w łóżku.

Czy wielkość penisa ma znaczenie

Największy odsetek męskiej populacji może pochwalić się penisem, którego długość stanowi tzw. przeciętną, czyli ok. 14 cm długości i 9 cm grubości we wzwodzie. Oczywiście zdarzają się wyjątki od reguły, jednak większość z nich to zdecydowanie odchylenie na niekorzyść mężczyzny.

Rozmiar penisa ma znaczenie

W powszechnym obiegu pokutuje opinia, że odpowiednią pozycją można zniwelować wszelkie niedostatki w rozmiarze członka. Większość kobiet pytanych, jak jest naprawdę otwarcie przyznaje, że rozmiar penisa podczas stosunku ma dość znaczny wpływ na odczuwaną przez nie satysfakcję seksualną, a dobór pozycji dedykowanych małemu przyrodzeniu niewiele zmienia. Jak, więc radzić sobie z kompleksami?

Czy długość penisa ma znaczenie

Sprawa wygląda następująco – wszystko zależy od partnerki i jej oczekiwań. Warto także wspomnieć, że długość i grubość członka ma ogromny wpływ na męskie samopoczucie, które przekłada się na otwartość i pewność siebie podczas stosunku. Mężczyzna z małym członkiem często nie jest w stanie zapomnieć o swoim problemie podczas zbliżenia, co wpływa na jego zachowanie w sypialni i staje się przyczyną różnych problemów np. ze wzwodem.


Dlaczego Twój członek jest zbyt mały? Rozmiar prącia jest uwarunkowana genetycznie i ciężko tak naprawdę określić, co powoduje, że jeden mężczyzna zostaje hojniej obdarowany przez naturę, a inny cierpi z powodu zbyt małego penisa. Jak, więc radzić sobie z problemem i zyskać pewność siebie oraz zadowolić każdą partnerkę?

długości penisa

Ćwiczenia na powiekszenie penisa

Receptą na większego członka nie są wcale drogie i bolesne zabiegi chirurgiczne, które do niedawna były jedynym ratunkiem dla mężczyzn posiadających penisa niewielkich rozmiarów. Dziś możemy powiększyć penisa w sposób nieinwazyjny, bezbolesny i co ważne trwały dzięki tabletkom zawierającym szybko działające składniki naturalne, które wpływają na powiększenie tkanek, z których składa się penis oraz powodują jego lepsze ukrwienie, dzięki czemu wynik po przeprowadzonej kuracji jest naprawdę satysfakcjonujący.

Przedłużenie penisa

Jak przedłużyć penisa? To proste, stosując tabletki na powiększenie penisa nie narażamy się na stres związany z różnorodnymi zabiegami, a zyskujemy kilka centymetrów długości członka oraz poprawę jego grubości, dzięki czemu kobieta odczuwa jeszcze większą satysfakcję ze współżycia, a mężczyzna staje się pewnym siebie i swoich umiejętności kochankiem.

5 komentarzy do “Czy rozmiar penisa ma znaczenie

 • 3 sierpnia 2015 o 17:21
  Bezpośredni odnośnik

  Swoją drogą od kąt pamiętam zawsze kobiety powtarzają że rozmiar nie ma znaczenia, jak to powiedziała moja dziewczyna, rozmiar nie ma znaczenia byle był gruby i długi i taka jest prawda niestety panowie. Wypróbowałem te tabletki na powiększenie i faktycznie jest ok, co prawda nie wydłużył się o 9cm ale o 5cm co mi wystarczy

 • 15 stycznia 2016 o 11:59
  Bezpośredni odnośnik

  Sylwek jakie to tabletki brales bo w zwodzie mam 16cm i niewiem czy jest ok

 • 23 marca 2017 o 11:06
  Bezpośredni odnośnik

  Jak to ktoś w jakimś filmie powiedział, rozmiar nie ma znaczenia, byle był długi i gruby:)

 • 4 lipca 2017 o 22:32
  Bezpośredni odnośnik

  Zapytałem moją dziewczynę czy rozmiar członka ma znaczenie, ale po prosiłem żeby odpowiedziała szczerze i wiecie co. Powiedziała że ma znacznie!!!! Im jest dłuższy i grubszy to ona ma większą satysfakcje, więc nie wierze swoim dziewczyną jak mówią że nie ma znaczenia,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *