Tasiemiec na odchudzanie

dieta tasSzukając sposobu na szybkie odchudzanie często wybieramy drogę na skróty i korzystamy z terapii, które są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia. Obecnie modną „terapią” odchudzającą są jaja tasiemca zamknięte w kapsułkach i dostępne za pośrednictwem sieci.

Tabletki z tasiemcem

Co gorsza taki sposób na utratę wagi promują niektóre modelki, celebrytki i aktorki, których ciała zachwycają szczupłym wyglądem. Jak działają tabletki z tasiemcem? Dlaczego ta terapia jest zagrożeniem dla zdrowia i życia?

Przeczytaj także: Herbaty na odchudzanie

Tabletki z tasiemcem allegro – Tasiemiec jest jednym z bardziej niebezpiecznych pasożytów, które mogą zadomowić się w naszym ciele. W sposób naturalny możemy się nim zarazić poprzez m.in. spożywanie nieumytych warzyw, które były nawożone zanieczyszczonym jajami tasiemca nawozem naturalnym lub spożywanie mięsa z niewiadomego źródła.

Tabletki z tasiemcem cena

Tabletki tasiemca po dostaniu się do organizmu żywiciela nie powoduje jego natychmiastowej śmierci, ale stopniowo wyniszcza organizm poprzez pochłanianie dostarczanych z pożywieniem substancji odżywczych. Po połknięciu tabletki z tasiemcem pasożyt przyczepia się do ściany jelita i stopniowo rośnie korzystając z naszego zasobu substancji odżywczych. Stale rosnący i mogący osiągać nawet kilka lub kilkanaście metrów pasożyt produkuje nowe jaja i tym samym stajemy się „przyjaznym mieszkaniem” dla setek odrażających i siejących spustoszenie w naszych ciałach lokatorów.

Tasiemiec objawy u człowieka

Dieta tasiemcowa nie jest obojętna dla naszego zdrowia i powoduje oprócz spadku wagi liczne dolegliwości m.in.:

  • Wymioty
  • Anemię
  • Osłabienie i stopniowe wyniszczanie organizmu
  • Bóle głowy
  • Biegunki

Zobacz również: Karnityna działanie

Tabletka z tasiemcem

Inne powikłania, które mogą doprowadzić do śmierci. Sprzedawcy tabletek z tasiemcem zapewniają, że efekty ich stosowania są zaskakujące i pozwalają cieszyć się piękną sylwetką oraz, że w razie potrzeby szybko usuniemy pasożyta z organizmu. Prawda jest niestety nieco inna i nie prezentuje się w tak pozytywnym świetle – spadek wagi po przyjęciu tasiemca to około 4 – 5 kg, a skutki uboczne terapii znacznie utrudniają nam normalne funkcjonowanie. Bardzo niepokojący jest także fakt, iż tak naprawdę nie wiemy, jaki gatunek pasożyta zamieszka w naszym ciele i jakie szkody spowoduje. W wyniku przyjęcia np. tabletki z bąblowcem, którego jaja wędrują po naszym ciele i mogą zagnieździć się w oku, sercu, mózgu lub innych narządach ryzyko znacznie przewyższa ewentualne korzyści związane z odchudzaniem tym sposobem.

tabletki-z-jajami-tasiemca

Tasiemiec gdzie kupić

Tak naprawdę, jeżeli nie powiadomimy lekarza o stosowaniu tej niebezpiecznej terapii odchudzającej i trafimy do szpitala przez długi czas możemy być leczeni z powodu innych chorób, które posiadają podobne objawy do zakażenia tasiemcem np. nowotworów, co dodatkowo pogorszy nasz stan zdrowia i sprawi, że prawdopodobieństwo śmierci znacznie się zwiększy.


Warto się także zapoznać z tematem: Ranking tabletek odchudzających

Kupię tasiemca / Tabletki z tasiemcem sprzedam takie ogłoszenia można znaleźć w internecie. Zamiast połykać jaja tasiemca i narażać na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także osoby z naszego otoczenia, które mogą zarazić się pasożytem lepiej skorzystać z terapii, które wprawdzie wymagają nieco wysiłku, ale nie staną się przyczyną ciężkiej choroby lub śmierci.

Dieta, ruch, suplementy odchudzające oraz zdrowy rozsądek pozwolą szybko zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się pięknym wyglądem bez konieczności narażania się na poważne powikłania oraz dolegliwości, które sprawią, że codzienne wstanie z łóżka z czasem będzie dla nas graniczącym z cudem wysiłkiem.

2 komentarze do “Tasiemiec na odchudzanie

  • 25 lutego 2017 o 22:42
    Bezpośredni odnośnik

    To że takie tabletki z tasiemcem pomagają to fakt, problem tylko w tym że z czasem tego tasiemca trzeba się pozbyć z organizmu i tu zaczynają się schody. Lepiej spróbujcie czegoś innego, pasożyt w organizmie to nigdy nic dobrego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *