RED BURN – skuteczny spalacz tłuszczu i dieta gratis!

Wielu ludzi bezskutecznie stara się schudnąć – w sieci jest mnóstwo diet, rozpisanych ćwiczeń i porad, jednak nie wszystkie pozwalają na osiągnięcie jakichkolwiek efektów. Części z nas brakuje też samozaparcia i jeśli pierwsze efekty nie pojawiają się w miarę szybko, rezygnujemy.

Są i tacy, którzy wypróbowali już mnóstwo suplementów diety mających im pomóc w spaleniu tkanki tłuszczowej i pozbyciu się niechcianych kilogramów, ale wiele z nich jest zawodnych, a liczne po skończeniu kuracji i powrocie do normalnego odżywiania powodują efekt jo-jo, czyli po prostu szybki ponowny wzrost wagi, który czasem jest jeszcze większy niż wcześniej. RED BURN jest odpowiedzią na wszystkie problemy z wagą – wspiera w walce o szczuplejszą sylwetkę i pomaga zrzucić nawet 7 kilogramów w ciągu 1 miesiąca! W dodatku do produktu dołączona jest GRATIS indywidualnie komponowana dwumiesięczna dieta! Chcecie dowiedzieć się więcej?

Przeczytaj również: Androstatin opinie 

Co zawiera RED BURN?
RED BURN jest suplementem diety wyprodukowanym przez FITLABS. To bardzo ceniony producent posiadający duże doświadczenie w tworzeniu podobnych specyfików wspierających walkę o utratę wagi. Przez lata specjaliści nabrali więc doświadczenia i potrafią jeszcze bardziej umiejętnie odpowiadać na potrzeby klientów. Dlatego RED BURN jest solidnym produktem – sprawnie dobraną kompozycją elementów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej, przyspieszających przemianę materii, regulujących pracę układu pokarmowego i podtrzymujących osiągnięte wyniki także po zakończeniu kuracji. W dodatku część z nich posiada także inne działanie – na przykład wpływa korzystnie na wygląd zewnętrzny, poprawiając wygląd włosów czy skóry.

W składzie RED BURN znajduje się:
ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, w tym synefryna (83,34 mg);

 • ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego, w tym kapsaicyna (50 mg);
 • ekstrakt z ziela pokrzywy (40 mg);
 • ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (40 mg);
 • ekstrakt z kory wierzby białej (40 mg);
 • ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (40 mg);
 • ekstrakt z ziela bacopy drobnolistnej (30 mg);
 • ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (20 mg);
 • Bioperine – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, w tym piperyna (3,51 mg);
 • chrom (40 µg);
 • biotyna (50 µg);
 • witamina B6 (1,4 mg);
 • cynk (6 mg);
 •  L-tyrozyna (50 mg).

Wielkości podane w nawiasach przedstawiają ilość danego elementu w 1 kapsułce suplementu diety RED BURN. Warto wziąć pod uwagę, że dziennie zażywa się więcej niż 1 kapsułkę (o czym będziemy dokładniej pisać w dalszych akapitach), zatem i dzienna ilość pomocnych składników, oddziałujących na organizm będzie większa.

Co potrafi RED BURN?
Wszystkie składniki wymienione w poprzednim akapicie wpływają na skuteczność suplementu diety RED BURN. Zaczynając od niezwykłych ekstraktów, prześledzimy liczne zalety, jakie każdy z nich posiada. Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (zawierający termogenik – synefrynę) pomaga kontrolować wagę, wpływając na metabolizm lipidów, a także zdrowie układu pokarmowego. Ponadto ekstrakt ten działa uspokajająco i przeciwlękowo! Ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (zawierający termogenik – kapsaicynę) zwiększa utlenianie węglowodanów i chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Ponadto to właśnie on pomaga utrzymać wagę po odchudzaniu. Ekstrakt z ziela pokrzywy zwiększa wydalanie wody przez nerki, działa przeciwzapalnie i dba nie tylko o zdrowie układu moczowego (choć o to głównie), ale także i o zdrowie kości, paznokci, włosów, żył, stawów i skóry.

Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego wpływa na metabolizm tłuszczów i zwiększa wydalanie wody przez nerki, jak też ożywia organizm, niwelując zmęczenie. Ekstrakt z kory wierzby białej wpływa na równowagę hormonalną, która również jest istotna dla zachowania właściwej wagi, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów. Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego pomaga stymulować układ nerwowy, wpływa na zdrowie układu pokarmowego oraz odpowiada za lepszą sprawność fizyczną i kondycję. Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, stymuluje pracę trzustki, pobudza wydzielanie żółci w wątrobie, a także przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania żołądka i wątroby.Q

W produkcie RED BURN znajdziemy jeszcze wiele innych, korzystnych dla ludzkiego ciała elementów – między innymi chrom, który pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, biotynę, odpowiadającą za metabolizm makroskładników i metabolizm energetyczny, jak też cynk, który polepsza funkcjonowanie układu odpornościowego, bierze udział w prawidłowym tworzeniu białek, metabolizmie kwasów tłuszczowych, węglowodanów, makroskładników i witaminy A. Zawarta w suplemencie diety RED BURN witamina B6 odpowiada zaś za metabolizm glikogenu, białek i homocysteiny. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz pozyskiwanie energii w procesach przemiany materii.

Jak używać RED BURN?
Suplement diety RED BURN sprzedawany jest pod postacią kapsułek, które należy popijać obficie wodą, i których nie można zażywać później niż 4 godziny przed położeniem się spać. Optymalna, dzienna dawka to 4 kapsułki, przy czym należy je przyjmować 2 razy dziennie po 2.

Razem z suplementem diety RED BURN, który pomaga schudnąć i spalić tkankę tłuszczową, kupujący zyskuje zupełnie za darmo dietę na 2 miesiące, opracowaną przez dietetyków sportowych oraz klinicznych. Dzięki temu zrzucenie wagi będzie jeszcze prostsze!

Dołączona do suplementu dieta jest każdorazowo przygotowywana na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety, w której podajesz swoje parametry oraz określasz osobiste preferencje. Dzięki temu pracujący dla nas dietetycy kliniczni będą mogli ją perfekcyjnie dopasować. Dwa miesiące odchudzania z naszą dietą pozwolą Ci nie tylko skuteczniej spalić tkankę tłuszczową, ale także ustabilizować uzyskaną własnym staraniem wagę.

Nie pozostaje ci nic innego jak wziąć się do roboty o lepszego ja!