Nasen sprzedam opinie

nasen sprzedam opinieNasen sprzedam opinie – Nasen to tabletki o silnym działaniu wydawane na receptę, stosowane do leczenia bezsenności. Mają one również działanie uspokajające. Substancję czynną leku stanowi zolpidem. Specyfik ułatwia zasypianie i ogranicza ilość przebudzeń w ciągu nocy.

Nasen tabletki cena

Preparat stanowi pomoc doraźną i jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu problemów ze snem. Ograniczony czas stosowania leku jest związany z wysokim ryzykiem uzależnienia. Tabletki powinno się przyjmować nie dłużej niż 4 tygodnie. Lek należy zażyć tuż przed snem, a maksymalna dawka to 1 tabletka. Nie powinno się stosować 2 tabletek w ciągu jednej nocy, chyba że w wyjątkowych przypadkach lekarz zaleci inaczej. Lek można kupić w cenie około 15 zł za opakowanie na receptę.

Ważne: Zanim przyjmiemy od lekarza receptę, koniecznie musimy poinformować go o innych stosowanych przez nas lekach.

Może Cię zainteresować: Siedzący tryb życia – postaw na aktywność

Nasen sprzedam opinie

Nasen sprzedam opinie – wśród osób przyjmujących lek przeważają pozytywne opinie, chociaż pojawiają się liczne wzmianki o jego silnym działaniu uzależniających. Jako środek stosowany krótkotrwale Nasen wydaje się dobrym wyborem i spełnia swoje zadanie, likwidując lub zmniejszając bezsenność.

Ostrożność w stosowaniu leku powinny zachować osoby cierpiące na choroby psychiczne, z  niewydolnością wątroby, w podeszłym wieku i osłabione, a także mające za sobą kuracje odtruwające organizm. Ryzykowne jest również stosowanie leku przez osoby z zaburzeniami oddechowymi.

Nasen skutki uboczne

Możliwe skutki uboczne stosowania leku Nasen to zmęczenie i drażliwość, biegunka, zawroty głowy i nudności, kołatanie serca oraz zaburzenia widzenia, bóle głowy i mięśni, depersonalizacja i omamy, niepamięć wsteczna. Pośrednim skutkiem ubocznym jest uzależnienie od substancji czynnej zolpidem. W przypadku nasilonych i utrudniających funkcjonowanie skutków ubocznych należy poinformować o nich lekarza, który zaleci zmianę leku na inny. Specyfik upośledza sprawność psychoruchową, dlatego w okresie jego stosowania nie zaleca się prowadzenia auta czy obsługiwania maszyn.

Powiązany tematycznie: Problemy ze snem przyczyny

Nasen sprzedam – jak wspomóc jego działanie?

Warto wspomnieć, że po odstawieniu leku może się pojawić tak zwana bezsenność z odbicia, czyli czasowe nasilenie problemów ze snem, które zazwyczaj szybko mija. Nie należy przyjmować leku bez wyraźnej potrzeby. Zaleca się stosowanie Nasenu tylko wtedy, gdy bezsenność znacząco utrudnia lub wręcz uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Stosowanie tabletek powinno się połączyć z zadbaniem o higienę snu – wieczornym wyciszeniem, wietrzeniem pokoju i ograniczeniem silnych bodźców tuż przed snem.

3 komentarze do “Nasen sprzedam opinie

 • 4 lipca 2017 o 19:53
  Bezpośredni odnośnik

  Odradzam ten lek, przynosi więcej szkody niż pożytku!!
  1.Przede wszystkim po wzięciu kilka dni z rzędu, kolejnego dnia ma się jeszcze większy problem ze spaniem niż przed zażyciem leku!!
  2. Po wzięciu i nie pójściu spać od razu urywa się film (nic nie pamiętam), po prostu nic nie pamiętasz co robiłaś wcześniej (co jadłaś,sex,co czytałaś,oglądałaś), zupełna czarna dziura!
  3. Uzależnia, Jedynym jego plusem jest to że szybko się po nim usypia i rano się od razu wstaje bez problemu.

 • 5 sierpnia 2017 o 20:53
  Bezpośredni odnośnik

  Te leki mają więcej skutków ubocznych niż plusów. Ja po wzięciu jednej tabletki nie mogę później usnac przez kolejne 3 dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *