Odchudzanie metamorfozy

Szukasz historii osób, które się odchudzały i osiągnęły sukces, które zmotywują cię do podjęcia decyzji dzięki którym zaczniesz ćwiczyć czy też rozpoczniesz stosowanie diety. Metamorfozy schudnięcia, poniżej efekty odchudzania kilkunastu osób, które dzięki wytrwałości osiągnęły na prawdę dobre wyniki.

Na początek wideo osoby, która schudła 26kg i opowiada o swojej metamorfozie.
https://www.youtube.com/watch?v=mwu09SfULio

metamorfozy w odchudzaniu 

Poniżej kilka zdjęć osób, które ciężką pracą zrzuciły na prawdę wiele kilogramów.

blog o odchudzaniu ze zdjęciami 

Jak widać na powyższych zdjęciach, jak wyznaczysz sobie cel i będziesz do niego dążyć to nie ma rzeczy nie możliwych. Poniżej film przedstawiający osobę, która schudła 82 kg co wydaje się być wyczynem niemal niemożliwym.

Wystarczy ograniczyć spożywanie cukrów w posiłku co pozwoli ograniczyć ilość spożywanych kcal w ciągu dnia żeby powoli ale systematycznie tracić na wadzę.

Poniżej metamorfoza ponad 20 kg w 60 dni.

https://www.youtube.com/watch?v=Jng5JOut7FA

metamorfozy po odchudzaniu

Jak widzisz powyżej odchudzanie warto zacząć od „głowy” stawiając sobie cel jaki chcesz osiągnąć. Następnie wystarczy ograniczyć pewne złe nawyki żywieniowe, trochę ruchu i waga szybko będzie spadać.

Zapraszamy do komentowania, oraz opisywania swoich historii.

2 komentarze do “Odchudzanie metamorfozy

  • 10 marca 2017 o 22:38
    Bezpośredni odnośnik

    Na prawdę robi wrażenie, jak oglądam to mam ochotę aż nic nie jeść, ćwiczyć całymi dniami, a jak wstanę rano to nie mam ochoty na nic i jem słodycze do kawy ;/

  • 14 marca 2017 o 20:19
    Bezpośredni odnośnik

    Ta dziewczyna z filmu na prawdę sporo schudła, robi wrażenie. Też bym tak chciała ale jakoś brakuje mi motywacji, nawet zaczęłam chodzić na siłownie ale po dwóch razach przestałam, ciężko było mi znaleźć czas ciągle jakaś wymówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *