Najlepsze przedtreningówki – Ranking

przedtreningLista suplementów przedtreningowych jest dość rozbudowana, a to za sprawą producentów, którzy chcą zaoferować swoje specyfiki uznając je za najlepsze, najskuteczniejsze i warte zastosowania. Ranking – Oto jedne z najlepszych i w stu procentach działających specyfików zalecanych do zastosowania przed intensywnym treningiem – odżywki na pompe mięśniową

stoma

Temat z tej samej kategorii: Winstrol skutki uboczne

Ranking przedtreningówek

1. Dorian Yates Ultimate NOX PUMP jest najwyższej klasy przedtreningowym drinkiem, zawierającym wysokiej jakości suplementy jak boostery azotowe, aminokwasy, czy ekstrakty ziołowe, a do tego również kompleks węglowodanów.

Dorian Yates Ultimate NOX PUMPProdukt ten ma szerokie działanie, a mianowicie podnosi poziom energii i tym samym przez długi czas utrzymuje pompę mięśniową. Zwiększa wytrzymałość, a nawet działa anabolicznie. Jest to specyfik opracowany przez doświadczonych lekarzy specjalistów. W swoim składzie nie zawiera aspartamu, sacharozy czy laktozy.

Najlepsze przedtreningowki  – Obecnie jest to najpopularniejszy produkt i uważany za najmocniejszy z dostępnych na rynku. Opakowanie można kupić już od 99 zł

2. APS Mesomorph uznaje się dany produkt za nowoczesny suplement przedtreningowy. Został stworzony z najskuteczniejszych substancji stymulujących, regenerujących oraz nasilających anabolizm. Specyfik ten jest jednym z najmocniejszych suplementów. Ma działanie termogenne. Zaleca się go osobom, które uprawiają sporty siłowe, a także wytrzymałościowo-siłowe.

APS MesomorphMesomorph opinie

Na temat tego produkt krąży już wiele mitów, ogólnie uważana jest za najmocniejszą przedtreningówkę. Jej pierwsze wersję zawierały 1,3 Dimethylamylamine (Geranamina nazywana także jaki 1,3DMAA) co powodowało spory zastrzyk energii.

Przedtreningówki z geranium – Obecnie nie ma już na rynku produktów zawierających geranium, gdyż składnik ten został wpisany na listę zakazanych. Produkt jest w cenie ok 139 zł

Z innej kategorii: Ananas a sperma

Przedtreningówki ranking


s.a.w3. Przedtreningówka SAW to nic innego jak ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa, która została opracowana z myślą o profesjonalistach. Zapewnia nie tylko potężną moc, ale zarazem wytrzymałość. Ma silne działanie anaboliczne, a ponadto wpływa na zwiększenie objętości pracujących mięśni. Gwarantuje im zarówno dotlenienie jak i odżywienie.


Iron horse opinie

pre4. Iron Horse – HIGH KICK to kolejny na liście preparatów przedtreningowych. Ukierunkowany jest na potrzeby sportowców, którzy specjalizują się w dyscyplinach siłowo-wytrzymałościowych. Specyfik ten ma za zadanie przyczynić się do wzrostu kondycji, wytrzymałości tlenowej oraz mięśniowej.

Co bardzo istotne i o czym należy wspomnieć, preparat ten nie zatrzymuje nadmiernej ilości krwi w mięśniach. Cena opakowania zaczyna się już od 90 zł

Przeczytaj również: Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty


Jack3d MICRO5. Jack3d MICRO funkcjonuje na rynku jako suplement, który zawiera niezwykle ekskluzywny skład, przyczyniający się do uzyskania treningu na najwyższym poziomie. Specyfik jack 3d micro ma przede wszystkim działanie antyutleniające. Przyczynia się do minimalizowania zapasowej tkanki tłuszczowej. Co więcej, stabilizuje poziom glukozy znajdującej się we krwi. Produkt ten zwiększa poziom testosteronu.

Jack 3d opinie – Jeżeli miałeś już styczność z tego typu wspomagaczami to raczej nie będzie dobry wybór.


Odzywki przedtreningowe

Xplode 2.06. BSN – N.O – Xplode 2.0 znany jest jako ekstremalny specyfik przedtreningowy. Zapewnia wytrzymałość, siłę oraz skupienie. Przyczynia się nie tylko do regeneracji, ale też przyspieszenia anabolizmu, hamowania katabolizmu czy zwiększenia energii. Produkt gwarantuje prawidłowa pracę mięśni.

Xplode 2.0 opinie

Wydaje mi się że ten produkt bazuje głównie na kofeinie, tak więc jeżeli pijesz codziennie kawę to raczej nie odczujesz zbyt dużego pobudzenia ani pompy podczas treningu.

2 komentarze do “Najlepsze przedtreningówki – Ranking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *