Testosteron Propionate

prTestosteron Propionate opis –  steroid anaboliczny androgenny. Przeznaczony jest do zastosowania domięśniowego za pomocą zastrzyku. Specyfik ma działać na sprawny przyrost masy mięśniowej oraz siły.

testosteron hormons

Testosteron Propionate nie wywołuje tak dotkliwych skutków ubocznych jak inne tego rodzaju produkty. Co więcej, wyróżnia go dość nieduża retencja wody w organizmie. W tym przypadku też istnieje zdecydowanie mniejsze ryzyko ginekomastii. Jednak mimo to ma też swoje wady, o których należy wspomnieć.

Testosteron co to jest

Testosteron ten powinien być podawany dość często – co drugi dzień, a najlepiej codziennie. Na kilka dni po zakończeniu cyklu, efekty są już praktycznie niewidoczne. To oznacza, że w zaskakującym tempie spada jego stężenie we krwi.

Temat z innej kategorii: Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recept

Tak osiągnięta masa mięśniowa po prostu ulatnia się i cały ten proces wraz z wysiłkiem fizycznym okazuje się pracą na marne, podobnie zresztą jak przyjmowanie białka w celu utrzymania tej masy.

Sterydy opis – Nie można jeszcze zapomnieć o typowych skutkach ubocznych. Otóż do podstawowych należy retencja wody, gromadzenie się tkanki tłuszczowej, wysokie ciśnienie krwi, trądzik, intensywne owłosienie ciała, łysienie. A to tylko niektóre z nich, bo należy jeszcze wymienić powiększenie piersi i kilka innych.

Preparaty z testosteronem

Co do samego okresu stosowania należy nadmienić, iż nie powinno się stosować preparatu dłużej niż 10 tygodni. Chcąc uzyskać jakiekolwiek efekty, należy w głównej mierze przyjmować małe ilości substancji, ale za to regularnie. Szczegółowe informacje w zakresie dawkowania można znaleźć na opakowaniu tegoż produktu.

Jeden komentarz do “Testosteron Propionate

  • 28 czerwca 2017 o 21:06
    Bezpośredni odnośnik

    Zamiast propionate zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest enan. Ten pierwszy ma okres występowania w organizmie około 1 dzień, czyli zastrzyk codziennie. A ten drugi jest w organizmie około 5 dni, czyli dużo rzadziej robicie zastrzyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *