Czy pasy odchudzające działają?

z8385850Q,Dieta-proteinowa-czy-aby-na-pewno-zdrowa-Pasy odchudzające służą do zredukowania tkanki tłuszczowej najczęściej w obrębie brzucha. Działanie pasa odchudzającego polega na wprawianiu w wibrację mięśni oraz zewnętrznych tkanek – efekt przypomina intensywny masaż manualny, jednak nie wymaga siły, a pas stosować możemy niemal w każdych okolicznościach. Czy pas odchudzający jest skuteczny?

Warto przeczytać także: Najzdrowsze owoce świata

Pas wibracyjny opinie

Część ciała, na którą oddziaływał pas jest jędrniejsza, gładsza, a także lepiej dotleniona. Jednak, czy pas fitness rzeczywiście działa odchudzająco?


Zobacz opinie osób korzystających z pasów w komentarzach na dole.

Pasy wibrujace nie redukują tkanki tłuszczowej. Działają one jak masażery,  które poprawiają jedynie jędrność i wygląd konkretnego obszaru ciała.
Prawdą jest to, iż pasy odchudzające pobudzają mięśnie do pracy, jednak nie na tyle, by doszło do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Aby za pomocą pasa, pozbyć się zbędnego ciałka, trzeba by było stosować pas bez przerwy oraz na zwiększonej mocy, co byłoby nie dość, że uciążliwe, ale także bolesne, więc lepiej od razu zacząć stosować ćwiczenia odchudzające na brzuch.

Czy pasy odchudzające działają?

Pas do elektrostymulacji opinie – efektem działania pasa może być chwilowe zmniejszenie widoczności cellulitu – w zależności od rodzaju zakupionego urządzenia i sposobu jego pracy możemy zauważyć, że pomarańczowa skórka jest mniej widoczna i jakby „rozprostowana” – efekt ten ma związek z rozluźnianiem skupionych pod skórą komórek tłuszczowych, które w obszarach objętych cellulitem są zbytnio nagromadzone i tworzą widoczne i wyczuwalne pod jej powierzchnią skupiska.

Pas wyszczuplający efekty

pas-odchudzajacyStosowanie pasów odchudzających negatywnie wpływa, na pracę stymulatorów, kardiowerterów oraz defibrylatorów serca, a także sztucznych zastawek czy innych urządzeń elektrycznych w naszym ciele, dlatego stosując powyższe urządzenia należy zrezygnować z ich użytkowania.

Elektrostymulacja opinie

Osoby posiadające wszczepione urządzenia elektryczne bezwzględnie nie mogą używać tego typu pasów. Natomiast u osób, u których nie ma przeciwwskazań lekarskich po zastosowaniu pasa mogą pojawić się pewne problemy np. zaczerwienienie czy opuchlizna w miejscu stosowania pasa.

Losowo wybrany temat: Soja właściwości odżywcze

Pasy odchudzające wibrujące

Stosowanie pasa odchudzającego jest też bardzo niebezpieczne i niezalecane w trakcie trwania ciąży. Może on zaburzyć rozwój płodu, ostrożność należy także zachować stosując pas po ciąży – taką terapię odchudzającą należy zawsze skonsultować z lekarzem.

Ćwiczenia odchudzające na brzuch

Należy pamiętać, że pożądanego wyglądu sylwetki nie uzyskamy za pomocą samego pasa. Możemy stosować go, jako masażer czy wspomagacz do pobudzenia mięśni, ale nigdy nie zastąpi on ćwiczeń oraz diety.

Jak najszybciej schudnąć z brzucha

Kupno pasa odchudzającego możemy traktować, jako zachętę do ćwiczeń fizycznych, ale nie, jako ich zamiennik. Stosowanie pasa przy regularnym treningu mięśni, może pomóc w szybszym i efektywniejszym osiągnięciu pożądanej przez nas sylwetki. Pomocna w tym będzie także odpowiednia dieta.

Może cię zainteresować: Piwo Żywiec kalorie

Szczególną uwagę należy zwrócić na zalecenia zawarte w ulotce czy opakowaniu. Nieodpowiednie stosowanie pasów wyszczuplających może prowadzić do poparzeń skóry m.in. gdy korzystamy z pasów z funkcją sauny.

2 komentarze do “Czy pasy odchudzające działają?

 • 10 lutego 2017 o 21:22
  Bezpośredni odnośnik

  Niby czuć że mięśnie się napinają jak ten pas działa ale co z tego. Takie napinanie mieści przez krótki bodziec z „prądu” zupełnie nic nie daje. Szkoda kasy!!!

  Odpowiedz
 • 30 czerwca 2017 o 08:18
  Bezpośredni odnośnik

  Powiem wam z własnego doświadczenia, chciałam zrzucić kilka kilo po ciąży. Nie lubię ćwiczyć więc zakupiłam taki pas wyszczuplający, i używałam go systematycznie przez 60 dni, dzień w dzień i nie schudłam zupełnie nic!!! Pas kosztował mnie 120 zł

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *