Krem pod oczy z kwasem hialuronowym

krem pod oczy z kwasem hialuronowymSkóra pod oczami jest wyjątkowo delikatna i szczególnie narażona na procesy starzenia. To na niej odbija się stres, niewyspanie czy niewłaściwa pielęgnacja. Dlatego skóra w tym miejscu wymaga szczególnej troski przy pomocy specjalistycznych środków, które zapewnią jej elastyczność i nawilżenie. Osobom, które pragną zadbać o delikatną i wrażliwą skórę pod oczami, zaleca się dobrej jakości krem pod oczy z kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy działanie

Kwas hialuronowy występuje w sposób naturalny w ludzkiej skórze. To właśnie on oraz kolagen sprawiają, że nasza skóra jest odpowiednio nawilżona. Zwalcza też wolne rodniki, chroniąc skórę przed starzeniem. Kwas hialuronowy jest również składnikiem płynu stawowego i odpowiada za prawidłową ruchomość stawów. Niestety z wiekiem zawartość tego kwasu zarówno w stawach, jak i w skórze jest coraz mniejsza. W konsekwencji pojawiają się zmarszczki, kurze łapki i worki pod oczami, a skóra robi się sucha i wiotka. Jest to szczególnie widoczne wokół oczu, których okolice niczym zwierciadło odbijają upływające lata.

Krem pod oczy z kwasem hialuronowym

Możemy zahamować ten proces, a nawet go odwrócić, stosując kwas hialuronowy pod oczy. Aby skorzystać z dobrodziejstwa kwasu, nie musimy kupować drogich zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej. Krem pod oczy pozwoli w domowych pieleszach zadbać o wymagającą szczególnej troski skórę. Zaletą kwasu hialuronowego jest to, że bardzo silnie wiąże wodę, utrzymując odpowiednie nawilżenie. Z łatwością przenika w głąb skóry i sprawia, że włókna kolagenowe odzyskują swoją elastyczność. Jest to szczególnie ważne w przypadku delikatnej i narażonej na wpływ środowiska okolicy pod oczami.

Może cię również zainteresować: Impreskin likwidacja zmarszczek

Kwas hialuronowy pod oczy forum

Jakie kremy z kwasem oferuje rynek kosmetyczny? Popularnym i godnym polecenia kremem jest BotanicaPharma krem pod oczy z kwasem hialuronowym i kolagenem. Ten produkt zbiera zdecydowanie najlepsze opinie wśród pań, które stosują kremy z hialuronianem. Kwas hialuronowy zawiera również krem Eo Laboratorie Głęboka regeneracja. Bezcenne właściwości kwasu wykorzystuje również firma Rugard Seria Hialuronowa krem pod oczy. Bardzo ważne jest regularne stosowanie tego typu kremów, jednak pierwsze efekty działania kwasu widać bardzo szybko, nawet po kilku dniach.

Podobny tematycznie: Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe

Każda kobieta jest inna, a każda skóra może potrzebować odmiennej pielęgnacji. Na rynku znajduje się wiele kremów pod oczy, jednak te z kwasem hialuronowym zasługują na szczególną uwagę. Nie bez powodu jest on nazywany eliksirem młodości, który przywraca skórze jej blask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *