Power size opinie

sizECos na powiekszenie penisa? Popularnym sposobem na powiększenie penisa jest stosowanie specjalnie w tym celu stworzonych suplementów, które mają trwale powiększyć rozmiar członka. Jak działa SizePower? Jest to jeden z wielu preparatów na powiększenie męskości. Jego przyjmowanie ma sprawić, że penis wydłuży się o około 7 cm i zwiększy swój obwód o 4 cm. Czy naprawdę warto sięgnąć właśnie po te tabletki na powiększenie penisa?


 xtrasize.plDo penisa

Preparat zawiera w swoim składzie naturalne związki, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na zdrowie, co jest niewątpliwie plusem jego stosowania. Niestety dawka aktywnych związków dla wielu osób może okazać się zbyt niska, co wpłynie na mniejszą efektywność kuracji i spowoduje uczucie niedosytu oraz rozczarowania.

Ciekawy temat: Winstrol skutki uboczne

Zwiększenie penisa

Oprócz właściwości powiększających członka Size Power usprawnia funkcje seksualne oraz podnosi poziom libido. Receptura preparatu niewiele różni się od innych tego typu środków, a jej bezpieczeństwo dla zdrowia zostało potwierdzone testami klinicznymi i certyfikatami.

Skład preparatu to m.in.:

  • Rhodiola rosea
  • Tribulus terrestris
  • L-Argininę HCL

Temat z tej samej kategorii: Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty

Powyższe związki wpływają na rozrost ciał gąbczastych, z których zbudowany jest członek, poprawiają erekcję, podnoszą libido i zwiększają wydzielanie testosteronu oraz usprawniają krążenie.

Size power efekty

Opinie mężczyzn stosujących preparat nie są zachęcające. Większość z nich narzekała na słaby i krótkotrwały efekt kuracji. Alternatywą dla szukających skutecznych tabletek na powiększenie penisa jest wybór obecnie najchętniej polecanego preparatu o nazwie XtraSize. Odznacza się on największą skutecznością oraz szybkim i trwałym efektem kuracji, który można zauważyć już po 3 tygodniach stosowania.

Size power forum opinie

Ile kosztują tabletki power Size? Opakowanie preparatu kosztuje aż 220 zł.  Mała męskość odbiera radość z seksu, staje się przyczyną niskiej samooceny oraz powoduje wstyd i zażenowanie, które utrudnia udane życie seksualne.

Sięgając po nieskuteczne tabletki powiększające członka tracisz czas i pieniądze, dlatego zamiast kupować wątpliwej skuteczności preparat od razu sięgnij po zdobywające pierwsze miejsca w rankingach środki, które posiadają gwarancję skuteczności i zapewniają trwały oraz szybki efekt kuracji.

Jeden komentarz do “Power size opinie

  • 29 maja 2017 o 11:07
    Bezpośredni odnośnik

    Za pierwszym razem kupiłem power size efektu nie było wcale, mimo to drugi raz skusiłem się na xtrasize bo miał dobre opinie na forum i ten zadziałał super, 4cm wydaje się nie dużo ale uwierzcie efekt jest ekstra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *