Biały nalot na żołędziu

meskie_problemy_intymneMęskie problemy intymne – Mazista biała albo żółtawa i w dodatku serowata wydzielina, która widoczna jest u mężczyzn pod napletkiem, szczególnie w okolicach szyjki żołędzi, to nic innego jak tak zwana mastka.

Biały nalot na penisie

Jest produktem zarówno stłuszczonych jak i złuszczonych komórek nabłonkowych napletka, a także flory bakteryjnej i łoju. Ponadto w mazi tej może znajdować się również nieduża ilość moczu i spermy.

Zobacz jak wyprostować penisa i go powiększyć

Biały nalot na napletku

nalotTa fizjologiczna wydzielina pełni jedną z mogłoby się wydawać ważnych funkcji. Grzybica na żołędziu? Odpowiada przede wszystkim za odpowiednie nawilżenie żołędzi, co ma jednocześnie ułatwiać przebieg stosunku. Niestety jednak eksperci snują podejrzenia, że mastka ma działanie rakotwórcze. Niejednokrotnie przeprowadzone badania udowodniły, iż liczba zachorowań na raka żołędzi u mężczyzn nieobrzezanych jest znacznie większa, niż w przypadku mężczyzn obrzezanych.

Zapoznaj się także z tematem: Jak wyprostować penisa

Biały osad na penisie

Biały nalot na pensie jest niezbyt estetycznie wygląda. Może też zniechęcać do stosunku. Ważne jest, aby mężczyzna dbał o higienę. Tylko to pozwoli mu wyeliminować dyskomfort w czasie zbliżenia, a także zapewni uczucie świeżości.

Penilarge powiększ penisa

Jeden komentarz do “Biały nalot na żołędziu

  • 8 czerwca 2017 o 19:17
    Bezpośredni odnośnik

    Moim zdaniem tym nalotem nie ma co się przejmować, jak się częściej zacząłem myć to nalotu nie było więc nie wiem co jest grane (nie to że wcześniej się jakoś rzadko myłem)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *