Vitasteron max – jak działa popularny lek na potencję?

Vitasteron-cena-300x229Vitasteron max to jeden z wielu preparatów na potencję dla mężczyzn (wiagra bez recepty), które możemy kupić bez recepty. Jak działa? Czy warto inwestować w jego zakup?

Co to potencja?

Potencja to nic innego, jak zdolność naszego organizmu do odbycia stosunku seksualnego, czyli w przypadku mężczyzn, jest to zdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu. Niestety pełna erekcja jest dla wielu mężczyzn nieosiągalna, przez co nie mogą oni cieszyć się seksem. Powodów takiego stanu rzeczy jest bardzo wiele. Począwszy od problemów zdrowotnych, wieku, problemów natury psychologicznej, a na przemęczeniu i przepracowaniu skończywszy. Niepełna erekcja lub jej całkowity brak mogą stanowić stały lub czasowy problem w zależności od podłoża oraz nasilenia zaburzeń funkcji seksualnych.

Nadciśnienie a potencja

Częstą przyczyną problemów z erekcją jest nadciśnienie oraz inne choroby związane ze złym odżywianiem i trybem życia np. cukrzyca. Wpływ na zaburzenia erekcji ma także otyłość, picie alkoholu i palenie tytoniu oraz przyjmowanie niektórych leków.

Vitasteron ulotka

Vitasteron max to lek, który zawiera naturalne składniki m.in. cynk, mleczko pszczele, witaminę E oraz ekstrakt z żeń-szenia. Taki skład preparatu niestety w opinii stosujących go mężczyzn nie zawsze gwarantuje satysfakcjonujące efekty terapii. Opinie na temat Vitasteronu są podzielone i choć część mężczyzn twierdzi, że pozwala na nowo odzyskać radość z seksu, to jednak znacząca większość twierdzi, że preparat wymaga długotrwałego stosowania i daje raczej minimalne efekty.

Tabletki na potencję bez recepty opinie

Wybór różnorodnych preparatów na potencję, które pozwalają szybko odzyskać sprawność seksualną jest bardzo duży. Wśród nich znajdziemy preparaty zarówno podnoszące poziom testosteronu, jak i środki zwiększające ukrwienie penisa czy preparaty z dodatkowymi składnikami, które zwiększają doznania podczas stosunku. Który wybrać? To zależy od przyczyn naszych problemów. W średnim wieku najlepsze są tabletki poprawiające wydzielanie testosteronu oraz zwiększające ukrwienie członka. W przypadku braku erekcji z powodów ściśle powiązanych z naszą psychiką oraz stanem emocjonalnym warto sięgać po preparaty z dodatkowymi składnikami, które wpływają na poprawę ogólnego stanu organizmu.

Problemy z erekcją u młodych mężczyzn

Zaburzenia erekcji w młodym wieku to coraz powszechniejszy problem. To właśnie młodzi mężczyźni najczęściej szukają rozwiązania swoich kłopotów z erekcją i sięgają po tabletki przed stosunkiem bez recepty. Czasami takie rozwiązanie nie jest dobrym wyborem i lepiej poszukać preparatu, który daje długofalowe efekty – unikniemy wówczas problemu z koniecznością planowania zbliżenia co, do minuty, aby tabletka mogła zadziałać i spełnić pokładane w niej nadzieje.