Forum

Spalanie brzucha  

  RSS

(@katarzynka)
Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 0
22 marca 2017 20:40  

Witam

Mam 24 lata i przy wzroście 170 cm ważę około 85kg i chciałabym się pozbyć tych zbędnych kilogramów zwłaszcza z brzucha bo to mi najbardziej przeszkadza. Staram się ćwiczyć brzuszki codziennie ale mimo to waga w ogóle nie spada więc nie wiem co jest nie tak. Czy znacie jakieś skuteczne metody na pozbycie się brzucha?


Sylwia Gregor polubić
OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 143
29 marca 2017 21:45  

Z tego co widzę to robisz sporo błędów ale po kolei.

To że robisz brzuszki nie znaczy że schudniesz z brzucha to po 1. To twój organizm sam decyduje skąd weźmie sobie tkankę tłuszczową (energię) podczas ćwiczeń i nie masz na to żadnego wpływu czy to będą nogi, pośladki czy też brzuch. Ćwicząc tzw brzuszki przed wszystkim wzmacniasz mięśnie brzucha, dzięki czemu brzuch stanie się mocniejszy i jędrniejszy.

Jeżeli będziesz ćwiczyć systematycznie to z czasem twój organizm zacznie spalać tkankę tłuszczową także z brzucha tylko musisz być cierpliwa.

Kolejna sprawa to dieta. To że ćwiczysz to raz, ale musisz jeść w ciągu dnia mniej kcal niż ich spalasz, dlatego powinnaś wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. (kalkulatory są dostępne w necie)


OdpowiedzCytat
Share:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja