Forum

Kolagen w tabletkach na stawy  

  RSS

(@Sebastian)
Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 0
25 marca 2017 21:40  

Nie wiem czy wybrałem odpowiednią kategorie. Ogólnie mam problem ze stawami, po treningu bolą mnie często stawy w łakociach a po treningu nóg w kolanach i szukam jakiegoś preparatu, który zawierał by w swoim składzie kolagen na odbudowę stawów. Ze względu na mój wiek, zdarza się że mimo braku treningów stawy mimo wszystko bolą, więc będę wdzięczy za polecenie jakiegoś preparatu, który skutecznie niwelowałby ból stawów. Kiedyś stosowałem flexa plus na stawy  ale nie za bardzo się sprawdzał. Jeżeli ktoś zna dobry preparat na stawy, będę wdzięczny za podanie nazwy.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 143
25 marca 2017 21:46  

Ze swojej strony mogę polecić preparat flexin 500, który ma bardzo dobre oceny wśród naszych klientów https://esomed.pl/flexin-500-na-bole-stawow/ produkt dość szybko eliminuje bóle stawów i przywraca ich sprawność co jest bardzo ważne.


OdpowiedzCytat
(@mimoza95)
Member
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 2
26 września 2018 22:30  

Hej ;)
Sądzę, że taki kolagen to dobry wybór, na pewno pozytywnie wpłyną na Twoje kości i stawy, przyspieszą regenerację. Jednak suplement to tylko element dbania o zdrowie, w tym przypadku kluczowa będzie jednak odpowiednia rehabilitacja, która w największym stopniu zadba o Twoje stawy. Ja od jakiegoś czasu rehabilituję się w Sport-Klinice, ponieważ mam problemy z biodrami. Serdecznie polecam Sport-Klinikę, pełen profesjonalizm.


OdpowiedzCytat
Share:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja