Forum

Co jeść żeby przytyć szybko  

  RSS

 Anonymous
Dołączył: 54 lata temu
Posty: 0
24 marca 2017 11:04  

Nie wiem czy piszę w dobrej kategorii. Mam 20 lat i przy wzroście 175 cm ważę 65kg jestem na prawdę chudy i chciałbym przytyć żeby lepiej wyglądać jakoś tak bardziej postawnie. Jem na prawdę bardzo dużo czasem na siłę i praktycznie w ogóle nie tyje. Może są jakieś witaminy na przytycie. Może jest jakaś dieta na przytycie dla mężczyzn albo jakieś odżywki mogę brać?


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 143
29 marca 2017 19:31  

Młodzi ludzie często mają problem z przytyciem ponieważ ich metabolizm jest bardzo szybki. Najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie ćwiczeń na siłowni. Przede wszystkim musisz bardzo dużo jeść do tego biało ok 1,5-2g białka na 1kg masy ciała i gwarantuje że przez pierwsze pół roku przytyjesz ładnych parę kilo. Jak zaczynasz ćwiczyć jest to nowy bodziec dla organizmu i zacznie budować mięśnie, później już nie będzie tak łatwo i można się wspomóc suplementem diety https://esomed.pl/probolan-50/


OdpowiedzCytat
(@blackmirror)
Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 9
11 września 2017 14:16  

Białko tak, co nie znaczy, że trzeba od razu zacząć jeść tony czerwonego mięsa. Białka jest dużo w warzywach, jak chociażby soczewica i nie trzeba od razu sięgać po odżywki, których jest naprawdę mnóstwo na rynku, by chcieć uzyskać efekty. Powinieneś zrobić badania w kierunku wykluczenia problemów z tarczycą (która częściej powoduje problemy ze zrzuceniem wagi niż przytyciem, ale takie przypadki też się zdarzają), aby mieć pewność, że to nie choroba uniemożliwia Ci osiągnięcie upragnionej sylwetki. Dopiero potem radziłabym użyć kalkulatorów kalorycznych, żeby sprawdzić prawidłową ilość ich spożywania, odpowiednią do Twoich wymogów, i dobrać do tego odpowiednie posiłki. Z treningami też nie polecałabym przesadzać na początku, tylko stopniowo przyzwyczajać organizm do wysiłku. Najlepsze na rozbudowę mięśni będą ćwiczenia siłowe, z ciężarami, jednak z racji, że jesteś chudy, zaczynaj od małych ciężarów. Jeżeli zdecydujesz się na siłownię (co przy siłowych ćwiczeniach jest wskazane ze względów bezpieczeństwa), możesz skorzystać z porad trenerów, którzy tam będą, oni powinni Cię nakierować na to, jak powinien wyglądać trening na masę.


OdpowiedzCytat
(@madzialenka321)
Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 23
21 grudnia 2017 16:15  

Najlepiej jakby dietetyk ułożył ci dietę...


OdpowiedzCytat
(@lodzia)
Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 22
3 stycznia 2018 10:52  

Wszystko 


OdpowiedzCytat
Share:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja