Forum

Dobre tabletki na odchudzanie  

  RSS

(@Małgosia)
Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 0
6 lutego 2017 13:34  

Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre i sprawdzone tabletki na odchudzanie? Staram się odchudzić już od jakiś 8 miesięcy i niestety większych rezultatów nie mam. Przez ten czas w sumie schudłam jakieś 3 kg co jest prawie jak nic, były momenty że było prawie 5kg mniej, ale zaraz wszystko wracało i nie wiem co jest nie tak.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 143
15 marca 2017 19:05  

A próbowała pani, któreś suplementy z naszej oferty? Najlepiej by było jak by pani wymieniła jakie preparaty były już stosowane, wtedy nie ma sensu próbować kolejnych z podobnym składem jak nie pomogły nic.


OdpowiedzCytat
(@adrian89)
Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 4
21 marca 2017 13:29  

Dobre tabletki na odchudzanie to są leki dostępne na receptę, więc zależy czego szukasz czy leku czy suplementu. Dobre leki, które hamują apetyt to np. xenical czy też meridia, która jest już wycofana chyba w europie. A suplementy to Thermacuts czy też inne spalacze tłuszczu dostępne bez recepty.

Kiedyś w suplementach można było stosować efedryne, która dobrze hamowała apetyt, ale teraz już nie można jej stosować i producenci próbują ją zastopić jakimś innym badziewiem.


OdpowiedzCytat
(@madzialenka321)
Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 23
21 grudnia 2017 16:18  

Pewno wróciłaś do starych nawyków i stąd efekt jojo.


OdpowiedzCytat
Share:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja