Forum

Dobre tabletki na o...
 
Notifications
Clear all

Dobre tabletki na odchudzanie

4 Posty
4 Users
0 Reactions
4,308 Widok
(@Małgosia)
Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 0
 

Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre i sprawdzone tabletki na odchudzanie? Staram się odchudzić już od jakiś 8 miesięcy i niestety większych rezultatów nie mam. Przez ten czas w sumie schudłam jakieś 3 kg co jest prawie jak nic, były momenty że było prawie 5kg mniej, ale zaraz wszystko wracało i nie wiem co jest nie tak.


   
Cytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 143
Topic starter  

A próbowała pani, któreś suplementy z naszej oferty? Najlepiej by było jak by pani wymieniła jakie preparaty były już stosowane, wtedy nie ma sensu próbować kolejnych z podobnym składem jak nie pomogły nic.


   
OdpowiedzCytat
(@adrian89)
Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 5
 

Dobre tabletki na odchudzanie to są leki dostępne na receptę, więc zależy czego szukasz czy leku czy suplementu. Dobre leki, które hamują apetyt to np. xenical czy też meridia, która jest już wycofana chyba w europie. A suplementy to Thermacuts czy też inne spalacze tłuszczu dostępne bez recepty.

Kiedyś w suplementach można było stosować efedryne, która dobrze hamowała apetyt, ale teraz już nie można jej stosować i producenci próbują ją zastopić jakimś innym badziewiem.


   
OdpowiedzCytat
(@madzialenka321)
Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 23
 

Pewno wróciłaś do starych nawyków i stąd efekt jojo.


   
OdpowiedzCytat
Share: